Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

%10 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 53

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 53

Erkek Kolye

Erkek aksesuarları içerisinde en çok kullanılanlardan biri olan gümüş kolyeler, erkeklere hitap eden tasarımları ile dikkat çekiyor. Tarzıyla dikkat çeken erkekler, takılarla kıyafetlerini hareketlendirerek daha şık gözükmeyi seçiyor.

Takı ve aksesuarlar çok eski zamanlardan beri kadın, erkek herkes tarafından kullanılıyor. Eski çağlarda kullanılan aksesuarların simgeledikleri şeyler vardı. Günümüzde aksesuarlar, hem simgesel özellikleri için hem de kombinleri tamamlamak ve daha şık gözükmek için kullanılıyor. Tarzıyla herkesten farklı olmayı benimseyen erkekler için özel olarak tasarlanmış onlarca farklı kolye modeli yer alan sitemizde, her zevke hitap eden gümüş kolye modeli bulmak çok kolay.

Erkek Gümüş Kolye Modelleri

Erkek kolye modelleri arasında genellikle sade tasarımlar bulunmasının yanı sıra simgesel özellikleri olan figürlerde çok kullanılıyor.

Erkeklere hitap eden gümüş kolye ucu modelleri içerisinde; çapa figürü, dini simgeler, tuğralar gibi figürler yer alıyor. Fanatik erkekler için tuttukları takımları simgeleyen figürlerin olduğu kolye uçları da oldukça fazla tercih ediliyor.

Erkek kolye modellerinde yakut, zirkon, firuze gibi farklı taşlarda kullanılabiliyor. Bu taşlar kolyeleri renklendirerek çok daha şık gözükmesini sağlıyor. Doğal taşların mucizevi etkilerinden faydalanmak için taşlı kolye tercih edecek olan erkek kullanıcılar için birbirinden şık tasarımlar burada yer alıyor.

Erkeklerde gümüş kolye kullanımı giderek artıyor. Özellikle tarzıyla dikkat çekmek isteyen erkekler aksesuar kullanımına sıcak bakıyor. Erkekler önceleri takı olarak yüzük tercih ederlerdi. Ancak günümüzde takı seçeneklerini çeşitlendiren erkekler gümüş kolyeleri fazlaca kullanıyor.

Kolye kullanmayı seven erkekler için gümüş kolyeler gerek gündelik yaşamda gerek özel davetlerle rahatlıkla kullanılabilecek aksesuarlardır. Sitemizde bulunan onlarca farklı kolye çeşidi içerisinden dilediğiniz modelde kolyeler bulmanız çok kolay.

Erkek Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüşün ışıltısı ile kombilerinize şıklık katacak erkek gümüş kolye modelleri çok geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. Değişen fiyat aralıklarında gümüş kolyeleri sitemizde inceleyebilirsiniz.