WhatsApp
532 777 24 00
0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ürününüz sepete eklendi.

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 59

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 59

 Erkek Gümüş Kolye

Takı ve aksesuarlar çok eski zamanlardan beri kadın, erkek herkes tarafından kullanılıyor. Eski çağlarda kullanılan aksesuarların simgeledikleri şeyler vardı. Günümüzde aksesuarlar, hem simgesel özellikleri için hem de kombinleri tamamlamak ve daha şık gözükmek için kullanılıyor.

Günümüzde erkekler kolye, küpe ve yüzük gibi takıları daha çok tercih etmeye başladı. Tarzıyla dikkat çeken erkekler, takılarla kıyafetlerini hareketlendirerek daha şık gözükmeyi seçiyor. Erkek aksesuarları içerisinde en çok kullanılanlardan biri olan gümüş kolyeler, erkeklere hitap eden tasarımları ile dikkat çekiyor.

Tarzıyla herkesten farklı olmayı benimseyen erkekler için özel olarak tasarlanmış onlarca farklı kolye modeli yer alan sitemizde, her zevke hitap eden gümüş kolye modeli bulmak çok kolay.

Erkek Gümüş Kolye Modelleri

Erkek gümüş kolye modelleri arasında genellikle sade tasarımlar bulunmasının yanı sıra simgesel özellikleri olan figürlerde çok kullanılıyor.

Erkeklere hitap eden gümüş kolye ucu modelleri içerisinde; çapa figürü, dini simgeler, tuğralar gibi figürler yer alıyor. Fanatik erkekler için tuttukları takımları simgeleyen figürlerin olduğu kolye uçları da oldukça fazla tercih ediliyor.

Gümüş kolye modellerinde yakut, zirkon, firuze gibi farklı taşlarda kullanılabiliyor. Bu taşlar kolyeleri renklendirerek çok daha şık gözükmesini sağlıyor. Doğal taşların mucizevi etkilerinden faydalanmak için taşlı kolye tercih edecek olan erkek kullanıcılar için birbirinden şık tasarımlar burada yer alıyor.

Kombinlere Uygun Erkek Gümüş Kolyeler

Erkeklerde gümüş kolye kullanımı giderek artıyor. Özellikle tarzıyla dikkat çekmek isteyen erkekler aksesuar kullanımına sıcak bakıyor. Erkekler önceleri takı olarak yüzük tercih ederlerdi. Ancak günümüzde takı seçeneklerini çeşitlendiren erkekler gümüş kolyeleri fazlaca kullanıyor.

Kolye kullanmayı seven erkekler için gümüş kolyeler gerek gündelik yaşamda gerek özel davetlerle rahatlıkla kullanılabilecek aksesuarlardır. Sitemizde bulunan onlarca farklı kolye çeşidi içerisinden dilediğiniz modelde kolyeler bulmanız çok kolay.

Erkek Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüşün ışıltısı ile kombilerinize şıklık katacak gümüş kolye modelleri çok geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. Değişen fiyat aralıklarında gümüş kolyeleri sitemizde inceleyebilirsiniz.

Gümüş Kolye Bakımı Ve Temizliği

Gümüşün bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Gümüş takılar sert darbelerden korunmalıdır. Kuru ve serin yerlerde muhafaza edilmelidir. Periyodik olarak ılık sabunlu suda bekletilen gümüşler yumuşak bir fırça yardımıyla temizlenmelidir. Temizlendikten sonra mutlaka kurulanması gereken gümüşleri yumuşak bir beze sararak saklayabilirsiniz.

Gümüş Kolye Kullanımı

Muhafaza ve kullanım şekillerine dikkat edilerek periyodik bakımları yapılan gümüş kolyelerin kullanımı oldukça kolaydır. Gündelik olarak kullanıldığında tarzınızı yansıtan, özel davetlerde kombinlerinizi daha şık gösteren erkek gümüş kolye modellerini inceleyebileceğiniz sitemizde hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Siz de kom binlerinizi daha iddialı göstermek, tarzınızla fark yaratmak için aksesuar seçiminizi sitemizden yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay işlem adımları ile aksesuarlarınızı hemen satın alabilirsiniz.