Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

%10 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 138

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 138

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük modelleri erkek takı aksesuarları arasında en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Birçok çeşitte üretilen bu yüzük modelleri erkeklerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Şık ve modern bir görümün en kolay yolu erkek yüzüklerinden geçmektedir. Siz de zevkinize ve bütçenize uygun gümüş yüzük modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Gümüş yüzük modelleri hemen hemen her bütçeye uygun olarak satılmaktadır.

Yüzükler, takılar arasında en anlamı olan aksesuarlardır. Toplum içerisinde bir evliliğin simgesi yüzüklerdir. İki çiftin evlenmesi için adet olarak, erkek kıza yüzükle evlenme teklifi eder. Kız kabul ederek yüzüğü takar ve birlikteliklerinin ilk adımını topluma gösterirler. Bilindiği gibi nişan ve evlilik yüzüklerine alyans denilmektedir. Gümüş erkek yüzük modelleri genellikle çift olacak şekilde üretilmektedir. Erkek yüzük modelleri içerisine tarih veya isim yazdırılması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.

Evlilik yüzüklerinin değerli taşlarla süslenmesi ve bu yüzüğün kadınlara hediye edilmesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Kadınlara edilen evlilik teklifleri için kullanılan yüzükler özel taşlarla süslenmektedir. Bu tektaşlar genellikle reklam afişlerinde karşımıza çıkmaktadır.

Erkek Yüzük Çeşitleri

Kadınlar kadar erkeklerde kullandıkları aksesuarlara önem vermektedir. Bu sebeple yüzükler sadece bayanlar için değil, erkekler içinde üretilmiştir. Erkeklerin yüzük kullanılması bütün kültürler tarafından kabul edilmiştir. Günümüzde erkekler sadece evlilik için yüzük takmamaktadır. Günlük hayatta da zevklerine uygun yüzük takmaktadırlar. Erkek yüzükleri bayanların yüzüklerine göre daha kalın bir şekilde tasarlanıp, üretilmiştir. Genellikle üretilen erkek yüzüklerine sembol işlenmektedir.

Geçmiş zamanlarda erkekler toplumsal statülerini belirtmek için yüzük takıyorlardı. Hatta belli bir dönem bu yüzüklerin üzerinde ait oldukları devletin mührü bulunmaktaydı. Erkekler imza yerine, yüzüklerinin üzerinde bulunan mühürleri kullanıyorlardı.

Evlilik yüzükleri tamamen Romalılardan kalan bir adettir. Bilindiği gibi evlilik yüzüğü elin dördüncü parmağına takılmaktadır. Bunun sebebi ise, bu parmakta bulunan bir damarın kalbe gitmesidir. Bu sebeple bu parmağa yüzük parmağı denilmektedir. Serçe parmakla orta parmak arasındaki parmaktaki damarın kalbe gitmesi, kişilerin birbirlerine kalpten bağlı olduklarını işaret etmektedir. Bu sebeple çiftler yüzüklerini bu parmağa takmaktadırlar.

Erkeklere hediye almak sanıldığından daha zor bir iştir. Erkeklerde bayanlar kadar zor beğenmektedir. Bir erkeğe hediye almak istiyorsanız onun nelerden hoşlanabileceğini bilmeniz ve onu yakından tanımamız gerekmektedir. Sevdiğinize reddedemeyeceği bir hediye almak istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, tercihiniz erkek gümüş yüzük özel tasarım modelleri arasından olmalıdır.

Babanıza, ağabeyinize, sevgilinize, nişanlınıza, eşinize veya değer verdiğiniz bir erkeğe gümüş yüzük alarak onların tarzlarını yüzüklerle yansıtmasına yardımcı olabilirsiniz. Erkekler aslında kadınlara göre daha duysal varlıklardır. Onlar da aslında kadınlardan daha fazla hatıralara ve özel günlere önem vermektedir. Bu sebeple özel bir güne ait olan küçücük bir eşyayı bile uzun süre saklamaktadırlar. Erkekler sadece günlük hayatlarında değil, özel günlerinde ve iş hayatlarında da yüzük takmaktadırlar. Bu sebeple çeşitli yüzük modelleri arasından onların tarzına ve kullanacakları alanlara göre seçim yapabilirsiniz.

Üretilen gümüş erkek yüzük çeşitleri kesinlikle kararma yapmamaktadır. Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde sevdiğinize yüzük alabilirsiniz.

Kıyafetlerinize uyumlu olacak birçok yüzük modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yüzüklerin fiyatları uygun olmasıyla beraber birçok kişi yüzük kullanmaktadır. Eski zamanlarda erkekler sadece aile büyüklerinden miras kalmasıyla yüzük takmaktaydılar. Günümüzde ise bu durum oldukça değişti. Erkekler, mirası beklemeden zevklerine ve bütçelerine göre diledikleri kadar yüzük satıp alıp, kullanmaktadırlar. İlla ki yüzük takmaları için alyans satın almalarına veya evlenmelerine gerek yok. Çeşitli modeller arasından zevkinizi yansıtacak yüzük bulmak istemez misiniz?