Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

%10 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 50

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 50

Gümüş Takı Seti

Kadınlar için günlük takılar kadar gümüş setler de önemlidir. Kadınlar ilk çağlardan itibaren görünümüne ve takılara önem vermişlerdir. Günümüzde de takılara düşkün olan kadınlara kolaylık olması amacıyla takı setleri üretilmiştir. Takı setleri özel günlerde kullanılacağı gibi günlük hayatta da kullanılabilmektedir.

Evdeki takılarınız birbirini tamamlamıyor ve sürekli olarak bir şeyler eksik kalıyorsa mutlaka takı setlerinden kullanmalısınız. Takı setlerin en büyük avantajı kullanılacak takıların bir uyum içerisinde olmasıdır. Bu sayede kıyafetlerinizi parça parça olan takılarla kombinlemek zorunda kalmayacaksınız.

Erkekler genellikle sevdiklerine özel günlerde takı alırlar. Ancak çoğu zaman bu takıları birbiriyle uyumlu bir hale getiremezler. Takı seti bu durumda erkeklerin kurtarıcısı haline geliyor. Kadınlar için takılar olmazsa olmaz aksesuarlardır. Sadece özel hayatlarında değil, günlük yaşamlarında ve çalışma hayatlarında da kullanmaktadırlar. Görsel anlamda şıklığın zirvesine erişmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey gümüş takı seti kullanmak. Birçok kadın gümüş takı seti denilince, aklına çok abartılı parçalar gelmektedir. Gümüş takı setleri çok modern ve narin parçalardan oluşmaktadır. Güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız, tercihiniz takı setlerinden yana olmalıdır.

Gümüş Takı Setleri Modelleri ve Fiyatları

Genellikle her kadın takı alırken, “Bunu hangi kıyafetle giymeliyim?” sorusunu kendine sormaktadır. Bu soruyu artık gümüş takı seti ortadan kaldırmaktadır. Takı setleri sizlere bu kolaylığı sağlarken aynı zamanda sizi olduğunuzdan daha şık bir görünüme kavuşturacaktır. Üretilen bu takı setleri ayrı ayrı değil, bir arada tek parça olarak satılmaktadır. Gümüş takı setlerinin içerisinde genellikle kolye ucu ve bir zincir, bir çift küpeyle birlikte bunlarla uyumlu olan bir tane de yüzük bulunmaktadır. Bazı setlerin içerisinde bunlarla uyumlu olan saat de bulunmaktadır. Erkek gümüş takı setleri içerisinde ayriyeten saat ve anahtarlık gibi aksesuarlar da bulunmaktadır.  

Kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerde kullanılan gümüş parçaları kesinlikle kararma yapmaz. Takı setinin içerisinde bulunan bütün ürünler birbiriyle uyum içerisindedir. İnci, istiridyelerin içinde elde edilerek sizlerin şıklığını tamamlamak için gümüş takı setlerin içerisinde kullanılmaktadır. Özel günlerde hediye edilmek için tercih edebilecek bu gümüş setler, kullanacak kişinin günlük ve özel hayatında uyumla kullanabileceği şekilde üretilmiştir.

Dilediğiniz modeldeki renk seçenekleri ile bulabileceğiniz gümüş takı setleri arasından bütçenize ve tarzınıza uygun olanları satın alabilirsiniz. Gümüş takı seti fiyatları her bütçeye uygun olan setlerdir. Uygun fiyata takı seti almak için kesinlikle doğru adrestesiniz. Altın renkli gümüş kaplamalı takılarınız sayesinde girdiğiniz ortamda bütün gözler sizlere dönecek.

Özel bir geceye davetlisiniz ve kıyafetiniz hazır. Ancak kıyafetinize uygun takınız yok ve elinizdeki takılar da birbiri ile uyumlu değil. Bu gibi durumlardan kurtulmak için sizlere alternatif bir çözüm sunuyoruz. Gümüş takı setlerinin parçaları, görselliği ile bir uyum içerisindedir. Bu tarz setlere genellikle üçlü setler denilmektedir. Birçok kadının tercihi gümüş takı setlerinden yana oluyor. Parçalarının birbiriyle olan uyumu sayesinde sizlerin özel günlerinizde ve davetlerinizde kurtarıcınız olacak.

Üretilen zirkon taşlı gümüş setler oldukça gözünüzü kamaştıracak. Zümrüt ve zirkon taşlı setler, gümüş takı setleri içerisinde en çok tercih edilen parçalardır. Bu setlerin fiyatları, üretildiği malzemenin ve taşların kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Kararma ve çatlama yapmayan parçalardan oluşan bu setleri çok seveceksiniz. Elbiselerinize ve tarzınıza hareket katmak istiyorsanız mutlaka gümüş takı setlerinden tercih etmelisiniz. Zarif olan bu parçalar sayesinde bulunduğunuz ortamda kimse gözlerini sizin üzerinizden alamayacak.