WhatsApp
532 777 24 00
0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

2. Ürüne %50 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

9 Kayıt

   

9 Kayıt

Kar Tanesi Kolye Modelleri ve Fiyatları

takılar kadınlar için vazgeçilmez eşyalar listesinde üst sıralarda yer alır. Küpe, kolye, bileklik gibi takılar her kadın tarafından olmasa bile çok sayıda kadın tarafından sevilir ve büyük bir beğeni ile kullanılır. Her bir takı bir kadın için özel anlam ifade edebilir ya da bazen sadece basit bir kolye, küpe olmanın ötesine geçemez. Sitemizin size sağlamış olduğu tüm olanaklar ve ürün yelpazemizi düşündüğünüz zaman satın almak istediğiniz tüm takıları bizde bulabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de kar tanesi kolye ürünüdür. Kar tanesi kolye uzun zamandır kadınların en beğendiği kolye modellerinin başında gelmeye devam ediyor. Çok sayıda kadın tarafından hemcinslerine de hediye olarak tercih edilen bu kolyeler kar tanesi kolye modelleri olarak alışveriş sitemizde en uygun fiyatlar ile yerini alıyor. Kar tanesi kolye anlamı da kar tanesi kolye modellerinin çok fazla tercih edilmesi nedeni ile en fazla merak edilen soruların başında gelmeye başladı. Takı denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerin kolyeler olmasının da önemli bir etkisinin bulunduğu bu düşünceye göre kar tanesi önemli anlamlar taşıyor ve kar tanesi kolye, bu kolyeleri takanların karakter ve kişiliklerini yansıtıyor.

Her Kar Tanesi Eşsizdir

Öncelikle kar taneleri asla birbirine benzemez ve şairane anlamlar taşır. Kar tanesi oldukça doğal bir oluşum olmasına rağmen buna insanlar tarafından çok fazla duygu ve duygusal anlam yüklenir. Genel olarak herkes tarafından sevilen bir yağış biçimi olan kar tanesi her yaş grubuna hitap ediyor. Kadınların güzelliğine de bambaşka bir boyut kazandıran bu kar tanelerinin desen ve şekillerine dikkat ettiğiniz zaman her birinin ufak detaylar ile birbirinden aslında çok farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu da her kar tanesinin eşsiz olduğu teorisini doğrulayan bir konudur. Takılarda her bir kar tanesi figürü insanlara mesaj verir. Örneğin ortasından büyük bir daireyle başlayarak ince çizgiler ile devam eden bir kar tanesini kolye olarak kullandığınız zaman gün içerisinde kendinizde bir özgüven artışı meydana gelecektir. Eğer ortasında küçük bir daire ile başlayarak kalın devam eden kar tanesi kullanıyorsanz bunun iş hayatınızda olumlu bir etki bıraktığına inanılır. Beş çizgili ve her bir çizgiden iki kanat çıkmış ise kar tanesi kolyeyi takan kişinin olaylara daha olumlu bakmasını sağladığına dair bir inanç vardır.

Ürün Modellerimiz

Sitemizde çok sayıda kar tanesi modelini sizler için satışa sunduk ve her birinin kendine has bir tasarımı bulunuyor. Kar tanesi gümüş kolye tam aradığınız kolye olacaktır ve kar tanesi kolye gümüş madeninden meydana getirildiği için sizde çok daha orijinal bir görünüm katacaktır. Kullanılan gümüş son derece kaliteli olduğu için zaman içerisinde yıpranma, kararma, eğilip bükülme gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu gümüş kar tanesi kolye aksesuarı hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hediye edebilmeniz için de oldukça idealdir. Küçük ama değerli hediyelerden mutlu olan kadınların seveceği türden olan bu zarif kar tanesi kolyeler hakkında fikir sahibi olmak için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kar tanesi kolye fiyatları sitemizde her bütçeden insanın satın alabilmesi için özellikle belirlenmiştir. Çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu zarif kar tanesi kolye modelleri için tek yapmanız gereken şey sitemizden sipariş vermek olacaktır. Hem uçları hem de zincirleri ile oldukça şık ve zarif modeller sitemizde yer almaktadır ve siz de bunlardan bir ya da birkaç tanesini satın alabilirsiniz.