Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

%10 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

8 Kayıt

   

8 Kayıt

Kar Tanesi Kolye

Kar tanesi kolye kadınların en beğendiği modellerinin başında gelmeye devam ediyor. Çok sayıda kadın tarafından hemcinslerine de hediye olarak tercih edilen kar tanesi kolye modelleri alışveriş sitemizde en uygun fiyatlar ile yerini alıyor.

Her Kar Tanesi Eşsizdir. Kar taneleri asla birbirine benzemez ve şairane anlamlar taşır. Oldukça doğal bir oluşum olmasına rağmen buna insanlar tarafından çok fazla duygu ve duygusal anlam yüklenir. Genel olarak herkes tarafından sevilen bir yağış biçimi olan kar her yaş grubuna hitap ediyor. Kadınların güzelliğine de bambaşka bir boyut kazandıran bu kar tanelerinin desen ve şekillerine dikkat ettiğiniz zaman her birinin ufak detaylar ile birbirinden aslında çok farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu da her kar tanesinin eşsiz olduğu teorisini doğrulayan bir konudur. Takılarda her bir kar tanesi figürü insanlara mesaj verir. Örneğin ortasından büyük bir daireyle başlayarak ince çizgiler ile devam eden bir modelini kullandığınız zaman gün içerisinde kendinizde bir özgüven artışı meydana gelecektir. Eğer ortasında küçük bir daire ile başlayarak kalın devam eden kar tanesi modelini kullanıyorsanız bunun iş hayatınızda olumlu bir etki bıraktığına inanılır. Beş çizgili ve her bir çizgiden iki kanat çıkmış olan modeli ise kolyeyi takan kişinin olaylara daha olumlu bakmasını sağladığına dair bir inanç vardır.

Kar Tanesi Gümüş Kolye Modelleri

Sitemizde çok sayıda kar tanesi modelini sizler için satışa sunduk ve her birinin kendine has bir tasarımı bulunuyor. Kar tanesi gümüş kolye tam aradığınız kolye modeli olacaktır ve gümüş madeninden meydana getirildiği için sizde çok daha orijinal bir görünüm katacaktır. Kullanılan gümüş son derece kaliteli olduğu için zaman içerisinde yıpranma, kararma, eğilip bükülme gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu gümüş kar tanesi kolye aksesuarı hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hediye edebilmeniz için de oldukça idealdir. Küçük ama değerli hediyelerden mutlu olan kadınların seveceği türden olan bu zarif kar tanesi kolyeler hakkında fikir sahibi olmak için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kar tanesi kolye fiyatları sitemizde her bütçeden insanın satın alabilmesi için özellikle belirlenmiştir. Çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu zarif modeller için tek yapmanız gereken şey sitemizden sipariş vermek olacaktır. Hem uçları hem de zincirleri ile oldukça şık ve zarif modeller sitemizde yer almaktadır ve siz de bunlardan bir ya da birkaç tanesini satın alabilirsiniz.