Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

%10 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

17 Kayıt

   

17 Kayıt

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

İlk kullanımı yüzyıllar öncesine dayanan yüzük, bayanlar kadar erkeklerinde tercih ettikleri aksesuarlar arasında yer alıyor. Zenginliği ya da itibarı belirleyen yüzük çeşitlerinden günümüzde kullanılan yüzük tasarımlarına kadar uzanan geniş bir tarihsel gelişimi vardır. Yüzükler farklı madenlerden üretilebiliyor. Genel olarak tercih ise farklı tasarımlara ev sahipliği edebilmesi ile gümüş yüzük modelleridir. Farklı tasarımlara sahip olan gümüş yüzükler erkeklerinde bayanlarında kullanıma uygun olarak farklı kategorilere ayrılarak tasarlandı.

Gümüş yüzükler bayan ve erkek olarak farklı kategorilere ayrılıyor. Kadın gümüş yüzük koleksiyonu daha feminen modellere sahip iken erkeklere özel olan bölümde ise daha erkeksi olan tasarımlar yaratıldı.

Bayan Gümüş Yüzük Modelleri

My Gümüş, bayan gümüş yüzük modellerinde fanteziden geleneksel olan tasarımlara kadar birçok modeller yer veriyor. Zevklerin farklılığından yola çıkarak hazırladığı koleksiyonda farklı taş çeşitlerine de yer açtı. Gümüşün zarafeti ile işçiliğin birleşiminden çıkan modeller son derece göz alıcı olan tasarımlardır.

Kadın gümüş yüzük modelleri günlük yaşamda kullanılabilecek olan tasarımların yanı sıra özel gün ve davetlerde tercih edebileceğiniz tasarımlara kadar geniş bir yelpaze içinde sizlere sunuluyor. Ayrıca sevdiklerinize hatıra olarak sunabileceğiniz gümüş yüzükler son derece şık tasarımları ile koleksiyonda yerlerini aldı. Değerli taşlardan yararlanılarak üretilmiş olan gümüş yüzük tasarımlarının yanı sıra değerli anları anımsatan modelleri ile de dikkat çeken koleksiyon özgün modellerine koleksiyonun da yer açıyor.

Gümüş yüzüklerde diğer tüm takı tasarımlarında olduğu gibi sanatsal dokunuşlar katan My Gümüş, farklı ve özgün olan tasarımları sizler ile paylaşıyor. Son derece şık ve dikkat çekici modellerin yanı sıra sadeliğin raks ettiği tasarımlara da yer açan marka ürünleriniz hazırlar iken tüm farklı zevklere hitap edecek modellere imzasını attı. Değerli taşların gümüş madenine eşlik ettiği tasarımlara ayrıca farklı tasarımlı taşlarda eşlik ediyor.  Farklı renklerin uyumlu birlikteliği ile işlenen yüzük modellerini sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendiniz için satın alabilirsiniz.

Kadın Gümüş Yüzüklerin Fiyatları

My Gümüş adresinde yer alan gümüş yüzük fiyatları tasarımlara göre farklı olarak yansıtılmış olup site içerinde her modellin atında fiyat belirlemesi de yapılmıştır. Sevdiklerinize ya da kendinize satın alabileceğiniz bu tasarımları son derece uygun ödeme seçenekleri ile satın almanız mümkün.

Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo imkânlarının da yer aldığı My Gümüş sitesinde ayrıca satın almış olduğunuz gümüş yüzük ya da yüzükleri değişimde yapabilirsiniz.

Site de ayrıca call to Action mesajlarda yer alıyor. Bu hareketli mesajlar ile hem son dakika indirimlerinden faydalanabilir hem de sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili olarak site iletişi bilgilerinden faydalanarak sorularınızı yönetebilirsiniz. Siteye üye olarak yeni ürünler ya da indirimli olan ürünler ile ilgili olarak da bilgileri anında almanız mümkün.

Swarovski Yüzük

Kadınların mücevher tutkusu asırlardır çok iyi bilinmektedir. Bu durumun yıllar geçtikçe farklılık göstermesi, sadece taş şeklinde ya da mücevher olarak kullanılacak olan çeşitlerin paha biçilemez değerlere ulaşması insanlarda alternatifler üretme gereği doğurmuştur. Bilindiği gibi bayanlar ilk çağlardan itibaren takı kullanmaya başlamışlardır. O dönemde kullandıkları takıların hangi malzemeden yapılmış olduğunun hiçbir önemi bulunmuyordu.

Çocukluğunda cam kesme fabrikasında çalışan Daniel Swarovski’nin icadı ile ortaya çıkan kristal kesme makinesi, kusursuz kristaller üreterek tasarımlarda kullanılacak olan ve adı Swarovski olan bir taş üretti. Tasarımcıların dokunuşlarıyla kıyafet ve aksesuarlarda kullanılmaya başlayan bu taşlar, tüm dünyada ilgi görmeye başladı.

Hem çok parlak hem de ucuz olan bu taşlar, birçok kişi için pırlantadan bile daha fazla tercih edilir hale geldi. Sadece kendinize değil, sevdiklerinize de onların değerli olduklarını hissettirmek istemez misiniz? Onlara değerli oldukları hissettirmek için, swarovski taşlı yüzüklerden hediye edebilirsiniz. Özellikle baylar, eşlerine hediye ettikleri bu yüzüklerle evlilik yıldönümlerini unutulmaz kılmaktadırlar. Haydi, sevdiklerinize bir jest yapn!

Swarovski taşı kaya taşı, akrilik ya da cam kullanılarak üretilmektedir. Elmasların yapayı olarak kullanılan bu taşlar, aslında yapay bir ışık üretmektedir. Tamamen pazarlama amaçlı olarak üretilen bu taş çeşitleri, birbirinden bol ürün çeşidi ile farklı renklerde de üretilmektedir.

Bu renk çeşitliliklerine dâhil olan birçok seçenekle çeşitli takılarda kullanılan Swarovski yüzük gibi takılarda da çok sık kullanılmaktadır. Günümüzde bir marka haline gelmiş olan bu taşlar, genelde gümüş ürünlerin taşlarında kullanılmaktadır.

Makine teknolojisiyle üretilen Swarovskiler, birbirinden güzel takılar ve aksesuarları süsleyerek ekonomik fiyatlarıyla beğeninize sunulmaktadır.

Pırlantam yok diye üzülmeyin. Çünkü Swarovski yüzüklerle de bu etkiyi yansıtabilirsiniz. Birbirinden şık yüzük çeşitlerinde kullanılan bu taşları, sitemizdeki gümüş yüzük çeşitlerimizde de bulabilirsiniz.

İster gece ister gündüz kullanılan bu ürünler, birbirinden ekonomik fiyatlarla sitemizden satın alınabilir ve adresinize kadar teslim edilebilir. Gümüşün zarafetiyle buluşacak olan Swarovski taşları ile her zaman beğeni kazanacak olan takılarınızı ve aksesuarlarınızı kullanabilirsiniz. Kendinizi kraliçeler gibi hissetmek isterseniz, çok masraf yapmanıza gerek kalmadan Swarovski zarafetini yaşayabilirsiniz.

Özellikle genç kızların ilk tercihi olan Swarovski, kıyafetlerdeki aksesuarlarda ve takılarda vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılmaktadır. Birçok farklı takı çeşidi bulabileceğiniz sitemizde de bu taşın gösterişini yaşayabilirsiniz.

Swarovski Yüzük Çeşitleri

Sitemizden Swarovski taşlı yüzük çeşitleri satın alabilirsiniz. Kalpli kesim modeller, tam tur yüzükler, tek taşlar ve beştaşlarla istediğiniz yüzük çeşidini bulabilirsiniz. Değerli taşlar ve elmaslardan farksız olacak olan takılarınız ister özel günlerde isterseniz günlük kullanımda birbirinden farklı kombinlerle tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Gelin, zarafetinizi ve şıklığınızı kullandığınız takılar ile yansıtın.

Swarovski yüzüklerinizle her zaman şık görünmeniz mümkün olmakta birlikte, en ekonomik şekilde satın alabileceğiniz yüzük fiyatları da oldukça caziptir. Birçok ünlü isim elmas yerine kullanılan swarovski ürününü tercih etmektedir. Bu ürünlerin fiyatları her bütçeye hitap edebilmektedir.

İstenilen boyut ve renkte üretilen swarovski yüzükler, hem fiyat açısından hem de gösteriş açısından sizi memnun edecek bir derinliğe sahiptir. Özellikle akşamları birbirinden şık yüzüklerle ışıltıyla parlayacak olan parmaklarınız güneşin etkisiyle de parıltısını sürdürecektir.

Girdiğiniz bir ortamda artık gözler parmaklarınıza çevrilecek. Siz de ortamın en şık bayanı olmak istemez misiniz? Eğer istiyorsanız işe swarovski yüzük alarak başlayabilirsiniz. Gelin kristallerin en harika hallerindeki swarovski yüzükler ile tanışın.

Birbirinden şık modellerle satın alabileceğiniz yüzükler, size elmas ışıltısını her daim yaşama şansı veriyor. Özel günlerinizi swarovski zarafetiyle taçlandırabilirsiniz.