Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

%10 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 27

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 27

İsimli Kolyeler

Kadınların vazgeçilmez takılarından kolyeler, uzun yıllar boyunca stilinizin en güzel tamamlayıcısı oluyor. Her duruma ve ortama uyum sağlayan kolyelerinizi kişiselleştirilerek size özel hale getirebilirsiniz. İsimli kolyeler ile en sevdiklerinizi kalbinizin üstünde taşıyabilir, her an yanınızda hissedebilirsiniz. Ayıca isimli kolyeler; arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşiniz, anne-babanız için unutulmaz bir hediye alternatifi... Siz de farklı modellerin isimlerle süslenerek kişiselleştirildiği isimli kolyelerden birini seçerek sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Sevdikleriniz İsimli Kolyeler ile Her An Yanınızda

Zaman geçtikçe, insanlar değerli anılarını ömür boyu yanlarında hissetmeyi sağlayacak türden bir takıya sahip olmak istiyorlar. Bu anlamda kişiselleştirilmiş takılar, hem anıların canlı kalmasına hem de şık görünmenize aracılık ediyor. İster minimal küpeler, kolyeler, bilezikler, isterse de zarif bileklikler olsun hemen herkes herhangi bir ismi, anıyı veya tarihi anımsatan takıları farklı buluyor. Bu anlamda özellikle kadınların en çok ilgisini çeken kolyeler de el yazısı ile kişiye özel şekilde tasarlanabiliyor.

Kişiye özel isimli kolyeler, genellikle kullanacak olan kişinin adından ya da baş harflerinden oluşuyor. Bunun yanı sıra sevdiğiniz insanın adını veya baş harfini de boynunuzda taşıyabiliyorsunuz. Özellikle çiftler genellikle birbirlerinin baş harflerinin ya da isimlerinin yazıldığı kolyeleri severek kullanıyorlar. Siz de hayatınızdaki en değerli insanları her daim kalbinize yakın tutmak için isimli kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Doğum günü, anneler günü veya diğer özel günler için annelere çocuklarının isimlerinin yazılı olduğu kolyeler hediye etmek çok şık bir davranış. Üç isimli kolyeler, dört isimli kolyeler gibi birden fazla isimin yazılabildiği modeller sayesinde tüm aileyi bir kolyede buluşturmak da mümkün. Bunun dışında anneniz için satın aldığınız kolyeye "Canım annem" gibi özel ifadeler de yazılabiliyor. 

Farklı Zevklere Hitap Eden İsimli Kolye Modelleri

Söz konusu takı olunca seçenekler sınırsız. Mygümüş'ün isim yazılı gümüş kolye modellerinin tamamı 925 ayar gümüşten oluşuyor. Kaplama olarak ise klasik sarı altın, beyaz altın, rose altın kullanılabiliyor. İsimli kolyelerin klasik gümüş modellerini seçebileceğiniz gibi takınızın daha benzersiz olması adına rose, platin ya da altın kaplamalı kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Gümüş isimli kolyeler genellikle %92.5 gümüşten oluşuyor. Gümüş çok yumuşak bir metal olduğundan alaşım bakır ile güçlendiriliyor. Gümüşün genellikle 925 Sterling Silver olarak anılması da bundan kaynaklanıyor. Bu sayede gümüş isimli kolyeler kullanıma bağlı olarak kararmıyor.

Altın, rose altı kaplamalı modellerde kullanılan altın, yumuşak bir metal olduğu için kolyenizi çentiklere, eziklere ve bükülmelere karşı koruyor. Ayrıca altın kaplama, sağlam ve dayanıklı isimli kolyelere aynı zamanda çekici bir görünüm kazandırabiliyor. Öte yandan tek bir materyalden başka birkaç metal, gümüş ya da altın çeşidinin bir arada kullanıldığı, farklı tasarımlara sahip isimli kolye modelleri de beğeni topluyor. Bunun dışında aqua, zirkon, amatis ve safir gibi kıymetli taşlarla süslenmiş isimli kolye modelleri de sıklıkla tercih ediliyor.

Kolye söz konusu olunca daha gösterişli modelleri sevenler için taşlı modeller mükemmel bir alternatif oluyor. Üstelik isim yazılı gümüş kolye modelleri pek çok kıyafetinizin daha şık ve gösterişli görülmesine de yardımcı oluyor. İsimli kolye fiyatları; modellere, kullanılan materyallere ve ekstra işçiliklere göre farklılık gösterebiliyor. Tek bir isme ait olarak hazırlanan kolyelerin yanı sıra birden çok ismi barındıran 3 ve 4 isimli kolye modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Böylece anne-babanızın, çocuklarınızın ya da kardeşlerinizin hepsinin adını kolyenize kazıtmanız mümkün oluyor. Siz de hemen şimdi Mygümüş'ün birbibinden şık isim yazılı gümüş kolye modelleri arasından birini seçerek sevdiklerinizi veya kendinizi ödüllendirebilirsiniz.