WhatsApp
532 777 24 00
0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Sevgililer Günü İndirmi

Ürününüz sepete eklendi.
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 35

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 35

İsimli Kolye Modelleri

Kadınların şıklığını tamamlayacak en önemli aksesuarların başında isimli kolye modelleri bulunmaktadır. Kolyeler genellikle günlük olarak kullanılan takı çeşitleri arasındadır. Kullanılan bu kolye modellerinin kategorisi oldukça geniştir. Sadece kadın ve erkekler değil, kolyeler özellikle geçler arasında da çok yayın olarak kullanılmaktadır. Yaptığınız kombinlere son dokunuş yapmak istiyorsanız isimli kolyeleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz kolyeler bütün kıyafetlerinizle uyumlu olacağını sizlere garanti etmekteyiz.

Kolyeler arasında en çok tercih edilen modeller isimli kolyelerdir. Kişiye özel üretilen isimli kolye modelleri sizleri olduğunuzdan daha tarz ve stil gösterecektir. Aynı zamanda isimli kolye modellerini sadece bayanlar değil erkeklerde tercih etmektedir. Göz zevkine hitap edecek bu isimli kolyelerden satın almak için daha ne bekliyorsunuz.

İsimli Kolyenin Tarihi

Kolyelerin eski zamanlardan itibaren kullanılan bir takı çeşididir. Bu kolyelerin geçmişinin ne kadar eskiye dayandığını bizlere göstermektedir. Kolyenin zinciri kadar, ucunda kullanılan obje de önemlidir. Kadınlar eski zamanlardan itibaren görünüşlerine çok dikkat etmektedirler. O dönemde ürettikleri kolyelerin ucuna tüy, değerli taş veya kilden yapılan şekiller takmaktaydılar. İnsanlar bu takıyı o kadar çok sevdiler ki, ilerleyen zamanlarda kolyelerin içerisine resim koyarak onları taşımaya başladılar. Bu sayede sevdiklerini sürekli olarak hatırlamaktaydılar. Bu kolye için çok önemli bir dönemdir. Artık bu aşamadan sonra kolyelere yüklenen anlam daha fazla oldu. Tasarımcıların ve moda algısının gelişmesiyle birlikte artık günümüzde çok daha değerli taşlardan kolyeler üretilmeye başlandı.

Harfli Kolye Modelleri

Siz de harfli kolye modelleri arasından kendinize uygun olanı almak istemez misiniz? Adınızın veya sevdiğinizin baş harfini boynunuzda taşıyın. Kolye sadece bayanlar değil, erkekler tarafından da oldukça sık kullanılan bir takıdır. Erkekler de kadınlara kıyasla kolye kullanırlar, ancak onlar genellikle kolye ucu kullanmayı tercih etmektedirler. Kadınların bir kolye için birden fazla kolye ucu varken, bu sayı erkeklerde daha düşüktür. A’dan Z’ye aradığınız her harfi bulabilir, satın alabilirsiniz.

Modası hiçbir zaman için geçmeyecek olan kolyeler bu seferde karşımızı harfli olarak çıkmaktadır. Kullanımı son derece basit olan bu kolyeler uygun fiyatlarla her bütçedeki kişilere hitap etmektedir. Harfli kolyeler kişiye özel üretilerek, onların kendisini daha özel hissetmesine yardımcı olmaktadır. Sevdiğiniz kişinin baş harfini boynunuzda taşıyarak kendinizi daha özel hissetmek istemez misiniz? Gümüş kolyeler karşımıza çok fazla çıkmaktadır. Bu kategorinin içerisinde şuan da harfli kolyeler popülerdir.

Hayatınızda bulunan o özel kişiye kendini olduğundan daha değerli ve özel hissettirmek istemez misiniz? Sevdiğinize onun veya kendinizi baş harfini hediye ederek sürekli olarak ona kendinize hatırlatabilirsiniz. Hediye olarak verilen kolyelere çok fazla anlam yüklenmektedir.

Harfli kolyelerinizi sadece günlük hayatınızda değil, aynı zamanda özel davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Bu sebeple harf kolye için kesinlikle doğru adrestesiniz. Kolyenizin zincirine dilediğiniz kadar harf takabilir ve hatta isim bile oluşturabilirsiniz.

Zarif ve şık tasarımlarla üretilen harfler ile sizde zevkinizi yansıtabilirsiniz. Boynunuzda adeta parlayan harfli gümüş kolyelerle olduğunuzdan daha modern ve havalı gözükmek istemez misiniz? Elbette istersiniz. Sade ve günlük olan kıyafetlerinizi harfli kolyeler ile tamamlamak için daha ne bekliyorsunuz? Kolyeler sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kullanılan aksesuarlardandır. Birçok kişi kolyeleri, kazakların altında gözükmeyeceği için, takmamaktadır. Bu aslında yanlış bir düşüncedir. Kolyeler kışında kullanılabilen aksesuarlardır. Kolyelerinizi kışında göstermek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey kolye uçlarını uzun zincirlerle kullanmaktır.

Kadınların boyunlarından çıkarmak istemedikleri ve sürekli olarak taktıkları kolyeler tarih boyunca sürekli değişim ve gelişim halindeydi. Günümüzde ise ağırlıklı olarak gümüşten üretilen bu kolyelerle sizde tarzınızı ve zarafetinizi tek bir aksesuarlar yansıtmak istemez misiniz? İsterseniz tercihiniz harfli kolye çeşitlerinden yana olmalıdır.

İsimli Kolye Fiyatları

Emin olabilirsiniz ki, bu isimli kolyelerin modası hiçbir zaman geçmeyecek. Kolye sahibini, isimli kolyeler, normal kolyelere kıyasla daha fazla özel hissettirecek. Bu kolyeler sizleri sadece özel hissettirmeyecek, girdiğiniz bütün ortamlarda gözler size çevrilecek. İsimli kolyelerin değişik formlardaki hallerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz. İsimli kolye fiyatları hemen hemen her bütçe için uygundur.

İsterseniz sevdiklerinizin ismini, isterseniz de sadece baş harflerini yazdırabilirsiniz. Sevdiklerinize istediğiniz ismi kolyeye yazdırarak hediye edebilirsiniz. Bir kişiye alınabilecek en anlamlı hediye, şüphesiz ki isimli kolye modelleri arasındandır. Kolyeler kişinin boynunu süsleyen zarif takılardır. Üretilen isimli kolye gümüş fiyatları kullanılan isim sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayriyeten satın aldığınız gümüş isimli kolyeler doğru kullanımda kesinlikle kararma yapmamaktadır.

Siz hâlâ isimli kolye modellerimizi incelemediniz mi? Acele edin ne duruyorsunuz? Birçok modeldeki isimli kolyeler sahiplerini bekliyor.