Tüm Siparişlerde  Kargo Bedava!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

2. Ürüne %50 İndirim

Ürününüz sepete eklendi.

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 56

   

Ürünler 1 - 24 / Toplam 56

Gümüş İsimli Kolye Modelleri

Gümüş isimli kolye modelleri kadınların şıklığını tamamlayacak en önemli aksesuarların başında bulunmaktadır. Kolyeler genellikle günlük olarak kullanılan takı çeşitleri arasındadır. Kullanılan bu kolye modellerinin kategorisi oldukça geniştir. Sadece kadın ve erkekler değil, kolyeler özellikle geçler arasında da çok yayın olarak kullanılmaktadır. Yaptığınız kombinlere son dokunuş yapmak istiyorsanız isim yazılı kolyeleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz kolyeler bütün kıyafetlerinizle uyumlu olacağını sizlere garanti etmekteyiz.

Kolyeler arasında en çok tercih edilenler isimli kolye modelleridir. Kişiye özel isimli kolye modelleri sizleri olduğunuzdan daha tarz ve stil gösterecektir. Aynı zamanda sadece bayanlar değil erkeklerde tercih etmektedir. Göz zevkine hitap edecek bu gümüş isimli kolyelerden satın almak için daha ne bekliyorsunuz.

İsimli Kolye Fiyatları

Emin olabilirsiniz ki, bu isim yazılı gümüş kolyelerin modası hiçbir zaman geçmeyecek. Kolye sahibini normal kolyelere kıyasla daha fazla özel hissettirecek. Bu kolyeler sizleri sadece özel hissettirmeyecek, girdiğiniz bütün ortamlarda gözler size çevrilecek. İsimli kolyelerin değişik formlardaki hallerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz. İsimli kolye fiyatları hemen hemen her bütçe için uygundur.

İsterseniz sevdiklerinizin ismini, isterseniz de sadece baş harflerini yazdırabilirsiniz. Sevdiklerinize istediğiniz ismi kolyeye yazdırarak hediye edebilirsiniz. Bir kişiye alınabilecek en anlamlı hediye, şüphesiz ki isimli kolye modelleri arasındandır. Kolyeler kişinin boynunu süsleyen zarif takılardır. Üretilen isimli kolye gümüş fiyatları kullanılan isim sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayriyeten satın aldığınız 925 ayar gümüş isimli kolyeler doğru kullanımda kesinlikle kararma yapmamaktadır.

Siz hâlâ isimli kolye modellerimizi incelemediniz mi? Acele edin ne duruyorsunuz? Birçok modeldeki gümüş isimli kolyeler sahiplerini bekliyor.