Tüm siparişlerde Kargo BEDAVA!

0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ürününüz sepete eklendi.

   

9 Kayıt

   

9 Kayıt

Ay Yıldız Yüzük Modelleri

Ay yıldız gümüş yüzük modelleri bilindiği gibi Türk bayrağımızı simgelemektedir. Bir Türk erkeğinin en çok tercih ettiği yüzüklerin başında ay yıldızlı yüzükler gelmektedir.

Erkek takısı denilince akıllara gelen ilk aksesuarlardan biri gümüş ay yıldızlı yüzükler olmaktadır. Taşlı veya taşsız olarak üretilen bu yüzükler eminiz ki parmaklarınızda çok zarif duracaktır. Piyasada birçok erkek yüzük modelleri bulunmaktadır. Sizde zevkinize ve tarzınıza göre üretilen bu yüzüklerden birini seçebilirsiniz. Sadece kendinize değil, sevdiklerinize de bu yüzüklerden hediye ederek, onlara kendilerini değerli hissettirebilirsiniz.

Ay Yıldızlı Gümüş Yüzük

Şüphesiz ki, erkek yüzük modelleri arasından en çok tercih edilen model gümüş yüzüklerdir. Sizlerde taşsız, taşlı, sade veya motifli modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Sevdiğiniz birine hediye almak istiyorsanız, tercihiniz kesinlikle ay yıldızlı yüzük modelleri arasından olmalıdır. Eşinizi, nişanlınızı, sevgilinizi ya da babanızı mutlu etme fırsatını kaçırmak istemeyeceksiniz.

Üretilen erkek yüzük modellerini bütçenizi sarsmayacak ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Bayanlar kadar erkekler de yüzük kullanmaktadır. Tarzınızı yüzüklerle ifade etmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, kesinlikle doğru adrestesiniz. Günlük olarak kullanılan ve olmazsa olmaz takılar arasında yer alan ay yıldızlı yüzük modelleri kombininizin tamamlayıcı parçalarından biri olacak. Üretilen bu yüzükler kesinlikle kararma yapmamaktadır. Bu sebeple birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üzerinde ay yıldız bulunan yüzüklerdeki motifler simetrik olarak işlenmiştir. Tarihi parmaklarınızda hissetmek için kesinlikle doğru bir aksesuar!

Çeşitli modellerde üretilen bu yüzükler sayesinde stilinizi ve modayı parmağınızda taşıyacaksınız. Diğer erkek aksesuarları arasında, kendisine bu kadar anlam yüklenen bir diğer takı da yüzüklerdir. Bütün toplumlarda evlenecek olan çiftler yüzük takmaktadırlar. Genellikle erkeklerin sadece alyans çeşidindeki yüzükleri taktığı söylenmektedir. Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Erkeklerde bayanlar kadar giyimlerine, dış görünüşlerine ve kullandıkları takılara önem vermektedir. Bu sebeple sadece evlilik yüzüklerini değil, normal gündelik hayatlarında da modern yüzükler takmaktadırlar.

Ay Yıldızlı Yüzük Modelleri

Parmağınıza tam olarak oturan bu yüzüklerle girdiğiniz ortamdaki bütün gözler sizlerin üzerine çevrilecek. Sadece ay yıldız değil, üzerinde tuğra, kartal vb. figürlerin bulunduğu yüzükleri de tercih edebilirsiniz. Ay yıldız yüzük fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Sizlerde üretilen binlerce renk ve modeldeki bu yüzüklerden dilediğinizi satın alıp, kullanabilirsiniz.

Erkeklerin çoğunlukla ay yıldızlı gümüş yüzük tercih etmesinin en temel sebebi, yüzüğün parmakta ağırlık yapmaması ve kolay çıkarılmasıdır. Parmağınıza uyumlu olan bu yüzükleri çıkartırken zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz bir erkeğe belki de alınabilecek en güzel hediyelerden biri al yıldızlı gümüş yüzüklerdir. Sevdiklerinize uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri bir hediye vermek istemez misiniz?

Eski zamanlarda da kullanılan bu tür yüzükleri, padişahlar ve devlet yöneticileri mühür olarak kullanmaktaydı. Aynı zamanda hangi devlete ait olduklarını belirtmekteydi. Birçok toplumdaki erkekler yüzük kullanmışlardır. Ancak o dönemdeki yüzük kullanma anlayışı tamamen statü farklılığına ve diplomasiye dayanmaktaydı. Ancak günümüzdeki erkekler yüzüklerini kullanırken statü farklılıklarına veya diplomasiye değil, sadece tarz ve görünüme önem vererek takmaktadır.

Kararmayan Gümüş Yüzükler

Üretilen bu tür yüzüklerin sadece dış kısmında motifler veya simgeler bulunmaz. Dikkatli bakıldığında yüzüğün iç kısmındaki sembollerde fark edilmektedir. Gümüş yüzüklerin genellikle kararma yaptığı söylenmektedir. Bu yanlış bir düşüncedir. Gümüş yüzükler sadece doğru kullanılmadığı zaman kararma yapmaktadır. Doğru kullanımdan kasıt yüzüğün deterjanlı suya temas etmemesidir.

Bu tür kimyasallarla temas edildiğinde gümüş yüzüklerde kararma meydana gelebilir. Ancak evde uygulayabileceğiniz basit yöntemlerle yüzüklerinizdeki kararmayı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Ayriyeten yüzük kararmasını önleyecek solüsyonları kullanarak da kararma sorununuza çözüm bulabilirsiniz.